تکساز کرکره  ارائه کننده خدمات تولید در کرکره و تعمیر در کرکره، درب اتوماتیک(در برقی)،در اپراتور شیشه ای در اصفهان و تمامی شهرهای ایران توسط تیم کاملا مجرب و متخصص .در هر ساعت از شبانه روز با بهترین قیمتها در خدمتگذاری حاضریم.جهت اطلاعات بیشتر در مورد مدلهای مختلف در کرکره به لینک زیر مراجعه فرمایید:

آدرس لینک:تولید و تعمیر در کرکره

 پشتیبانی 24 ساعته هفت روز هفته از خدمات پس از فروش شرکت تک ساز کرکره در اصفهان و کل ایران می باشد.

 تعمیر در کرکره

جهت انتخاب درب برقی کرکره ای به نکات زیر توجه فرمایید:

1-محل مورد نظر جهت نصب:بايد براي هرمحيط و متناسب با میزان و نوع کارکرد از درب کرکره ای اتوماتیک یابرقی مناسب و هماهنگ با آن استفاده کرد ، براي اماکن صنعتي و جاهائي که تردد زياد دارند درب برقی با موتور سايد مناسب تر است .براي مکان هائي مثل پارکينگ خانه ، درب واحدهای تجاری و جاهایی که نياز به امنيت بيشتر است موتور توبولار مناسب تر است و در صورت استفاده از موتور سايد بايد از در دسترس نبودن آن اطمينان حاصل کرد ، ، هماهنگي رنگ درب برقی کرکره ای نيز بايد با محيط در نظر گرفته شود.

انواع در کرکره جهت استفاده در اماکن گوناگون:

  • در کرکره اتوماتیک پارکينگی
  • درب کرکره ای تجاری
  • در کرکره اتوماتیک صنعتی
  • درب کرکره برقی عایق صدا و حرارت
  • در کرکره اتوماتیک یا برقی پانچ
  • کرکره برقی با تیغه های گالوانیزه
  • درب پارکینگ اتوماتیک

 

2-مساحت کرکره:اين فاکتور در انتخاب نوع تيغه و موتور تاثير گذار است ، تيغه هاي ۶۰ ميليمتري براي براي درب های برقی کرکره ای کوچک تا مساحت ۵ متر ، تيغه هاي ۸۰ براي کرکره برقي تا مساحت ۲۰ متر و تيغه هاي ۱۰۰ براي کرکره هاي بزرگ تا مساحت ۴۰ متر مناسب هستند.

مساحت در برقی کرکره ای براي انتخاب توان موتور نيز از اهمیت زیادی برخوردار است. بسته به ميزان رفت و آمد به ازای هر ۱۰ کيلوگرم وزن کرکره از ۹ تا ۱۴ نيوتن بر متر توان موتور بهره گرفته مي شود.

 

3-سيکل کاری:سیکل کاری به تعداد باز و بسته شدن در اتوماتیک در طول شبانه روز گفته میشود.

جهت تردد هاي زياد موتور سايد مناسب تر است چون موتور آن در دسترس بوده و به راحتي ميتوان آن را تعمير يا تعويض نمود.

براي يک پارکينگ منزل شخصي تا در يک واحد تجاري يا مسکوني بزرگ بايد توان موتور را به ازاي هر ۱۰ کيلوگرم وزن از ۹ نيوتن بر متر تا دست بالاي آن ۱۴ نيوتن بر متر در نظر گرفت.

 

4-رنگ درب برقی کرکره ای:رنگ در کرکره ای باید مناسب با دکوراسیون محیط انتخاب شود تا به زیبایی محیط کمک کند.

 

5-ريل :ریل ها داخل فریم در برقی کرکره قرار می گیرند و از پشت به دیوار پیچ میشوند اما در برخی از اماکن که احتمال برخورد با ریل و آسیب دیدن آن زیاد است از ریلهای کناری که به بغل دیوار پیچ میشوند استفاده می شود.

 

5-انتخاب موتور کرکره:

موتورهای توبلار و ساید در موتور کرکره برقی استفاده می شود.

موتورهای ساید در اماکن صنعتی،تجاری و مسکونی که احتمال خرابی موتور به خاطر تردد بالا وجود دارد استفاده می شود.

موتورهای توبلار در اماکنی که نیاز به امنیت بالایی وجود دارد بیشتر استفاده می گردند.

 

 ارائه خدمات تعمیر در کرکره در سراسر ایران توسط تیم متخصص و باتجربه تکساز کرکره در هر از شبانه روزی و بهترین قیمت انجام می پذیرد.
 

منبع:تکساز کرکره- تولید وتعمیر درب کرکره اصفهان